סורגים מעוצבים

כשאנחנו מסתכלים על עולם הסורגים, אנחנו יכולים לראות דגמים וצורות שונות של סורגים אשר יכולים להשתלב בכל מבנה, בין אם מדובר במבנה פרטי, מסחרי או אחר. בדרך כלל הבחירה שלנו תהיה משולבת בין שלושה אלמנטים עיקריים, עיצוב ובטיחות וכן אבטחה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סורגים מעוצבים, כאלה שבנויים בצורות שונות, בין אם מדובר בסורגים מעוטרים בצורות מרשימות ויפות ובין אם מדובר בסורגים אשר בנויים בצורה מיוחדת, סורגים מעוגלים, מרובים וכדומה. מן הסתם, סורגים מעוצבים יכולים להשתלב היטב בעיצוב של המבנה מבחינה חזיתית ומוסיפים לו לא מעט בצורות שונות ומגוונות.

לצד סורגים כאלה אנחנו יכולים למצוא סורגי בטיחות. כאן צריך להדגיש, דבר לא חייב לבוא על דבר אחר, אנחנו יכולים למצוא סורגים מעוצבים שהם סורגי בטיחות מן הסתם. צריך להדגיש עוד, שסורגים לצורך בטיחות יכולים להיות מותקנים מחוץ למבנה, על מנת למנוע מצבים ואפשרויות של נפילות מהחלון או מכל פתח אחר, אך אנחנו יכולים גם למצוא סורגי בטיחות בתוך הבית, אלה מיועדים לשמור על כניסה של ילדים או כלבים למקומות מסוימים. הסורגים הקלאסיים הם אלה שנהוג להתקין בפתח גרם המדרגות בבתים פרטיים בעלי יותר מקומה אחת. סורגים אלו מיועדים למנוע עלייה של ילדים לקומה העליונה ללא ליווי של הורים (הכוונה כמובן כשמדובר על ילדים קטנים שעדיין אינם הולכים בצורה בטוחה).

לצד סורגים מעוצבים וסורגי בטיחות, אנחנו יכולים למצוא סורגי בטון, כאלה ניתן למצוא במגוון רחב של מבנים, הן פרטיים והן אחרים. סורגים כאלה מהווים בעיקר אלמנט של אבטחה ובטיחות כלפי חוץ. כלומר, הם יכולים למנוע כל אפשרות של כניסת זרים ואנשים לא מורשים למבנה דרך חלונות או פתחים אחרים, וכן הם מונעים אפשרות ליפול מקומות גבוהות.

חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא סורגים מעוצבים, בין אם מדובר בסורגי בטון או סורגים אחרים, בצורות שונות. כלומר העיצוב שלהם הוא מאוד רחב, אנחנו יכולים למצוא סורג בטן, סורגים ישרים ועוד. הבחירה שלנו תתבצע על פי סוג החלון והגודל שלו, וכן על פי המיקום של הפתח. כלומר, אם מדובר בחלון רצפה, כמו שקיים בלא מעט מרתפים ומקלטים, סביר להניח שאנחנו נשתמש בסורג שטוח, אך אם מדובר בסורגים במבנה מגורים או מבנה משרדים על קומות או אפילו בקומה ראשונה על קרקע כשיש פער בין החלון לאדמה, נשתמש בסורגים אחרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על סורגים מעוצבים מכל הסוגים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עיצוב הפלדה. אנחנו עומדים לרשותכם ונשמח לענות על כל שאלה ושאלה, ולספק לכם מידע מלא על סורגים מכל הסוגים והצורות. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו יקבע איתכם מועד לפגישה ובה תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנה.