אוכל לכלבים

אוכל לכלבים

כמו אצלנו ההולכים על שתיים גם אוכל לחיות מחמד ובמיוחד האוכל לכלבים הוא חשוב. אמנם אוכל לכלבים ניתן להשיג כיום כמעט בכל מרכול אבל מה לגבי האיכות? האם תתנו לידידכם הטוב ביותר אוכל לכלבים שהוא פחות מהטוב ביותר? אנחנו בטוחים שלא ואתם מתבקשים להמשיך לקרוא כדי לדעת יותר.

 

בזול עולה ביוקר

כמו אצלנו בני האנוש גם אוכל לכלבים בזול עולה לרוב ביוקר מסיבה אחת : זהו אינו אוכל לכלבים שנחשב לאיכותי והוא אינו מותאם לצרכים שונים של גיל, סוג הכלב ומצב בריאותי ו/או תזונתי. למעשה, אוכל לכלבים בזול עולה לכם ביוקר וגם מסכן את ידידכם הטוב ביותר לשווא. מזל שאפשר אחרת..

לכן, אוכל לכלבים מומלץ ורצוי להתאים לדרישות הספציפיות של הכלב שלכם מבחינת סוג הכלב, גיל ומצב רפואי ותזונתי.  לכן אוכל לכלבים מומלץ שיהיה איכותי כמו אוכל לכלבים רויאל קנין לגורים, לכלבים בוגרים ולכלבים מבוגרים.

 

אוכל לכלבים – לא מה שחשבתם

אמנם כמעט בכל מרכול ניתן לרכוש למשל אוכל לכלבים רויאל קנין, אבל אין זה תחליף לייעוץ מקצועי של מומחים בתחום זה. למזלכם עומדים לרשותכם המומחים של ארגו כל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00.

אמנם החנות נמצאת באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה אבל אתם יכולים להישאר בבית. מומחי החנות עומדים לרשותכם בטלפון שמספרו 072-3380699, במייל שכתובתו info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאתר האינטרנט של החנות

 

הרבה יותר מחנות חיות

למעשה, ארגו היא הרבה יותר מחנות חיות פיזית או מקוונת כי יש בה הכל : אוכל לציפורים, מכרסמים ודגים, ציוד לחתולים כמו מזון יבש ושימורים, מוצרי הדברה, חול וכלובי נשיאה אלא גם ציוד רב לכלבים : מזון יבש ושימורים, חטיפים, משחקים, מוצרי הדברה וכן רצועות וקולרים.

ואגב, אם אתם רוצים לדעת ראשונים על המבצעים השונים בחנות אנחנו ממליצים להירשם לרשימת התפוצה. הרשימה משמשת אך ורק לעדכונים שוטפים לגבי מבצעים כך שאין סכוי שיטרידו אתכם בזוטות. הללויה

 

ראיית עולם ייחודית

החנות מתהדרת בראיית עולם מיוחדת ששמה את הלקוח במרכז, במקרה שלנו זו חיית המחמד ולא בן האנוש למרות שהוא משלם על המוצרים. כחלק מראיית עולם זו בחנות מעניקים את מלוא תשומת הלב לחיות ומעמידים אותם במרכז.

למעשה, בחנות מתאימים את הטיפול לכל חיה בהתאם לצרכיה ודרישותיה היחודיות, למשל בתחום האוכל. כמו כן, בחנות מעניקים ייעוץ מקצועי לפני, במהלך ואחרי רכישת מוצריה כך שאתם בידיים טובות ואמונות של מיטב המומחים.

 

וזה לא הכל

ניתן לרכוש את מוצריה החנות באמצעות האינטרנט ולהינות מזמני אספקה מהירים : עד 3 ימי עסקים בלבד. המשלוח לרכישה בסכום של 100 שח ומעלה הוא חינם לתושבי גוש דן, אבל גם תושבי הפריפריה יכולים להינות מהמוצרים ומשלמים על המשלוח 20 שח בלבד. משתלם, נכון?