קורס שיטת השערה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחות גדולה בכל מה שקשור לעולם האסתטיקה, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר תחומים, הרבה יותר מכשירים ותכשירים, וכן הרבה יותר בעלי מקצוע שעוסקים במקצועות היופי.

כתוצאה מכך, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר קורסים אשר מיועדים להכשיר אנשי מקצוע. זאת על מנת שהלקוחות השונים, בין אם מדובר בנשים ובין אם מדובר בגברים, יקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר.

אחד הקורסים הבולטים במסגרת מקצועות האסתטיקה, הוא קורס שיטת השערה. זה קורס ייחודי של תחום אשר התפתח מאוד בשני העשורים האחרונים, התחום של איפור קבוע. נשים רבות עוברות טיפולים בתחום זה, הן מסיבות אסתטיות והן מטעמי נוחות. על מנת שהן ייהנו מתוצאות ברמה הגבוהה ביותר שיש, אז נערכים שורה של קורסים שמכשירים אנשי מקצוע לעסוק בתחום, וכאמור אחד הקורסים הבולטים הוא, קורס שיטת השערה.

לפני שנסביר מה זה בדיוק קורס שיטת השערה ומה בדיוק לומדים בו, חשוב שנדע מה זו בדיוק השיטה, שכן כאמור זו שיטה ייחודי ולא טריוויאלית, אפילו לא במונחים של איפור קבוע שהוא כשלעצמו איננו תחום רגיל.

מה זו שיטת השערה?

שיטה זו מאפשרת למאפר או למאפרת, להחדיר את פיגמנט הצבע אל תוך שערות בגבה, וכך קשה מאוד להבחין שהתבצע תהליך של איפור קבוע. הגבה נראית מלאה באופן טבעי.

דרך שיטה זו, ניתן לשלוט באופן ברור במילוי של הגבות, ניתן להוסיף כמות גדולה שערות לכל גבה בצורה טבעית לחלוטין.

מדובר בשיטה שהגיעה לארץ מגרמניה ועם הזמן כבשה את התחום של איפור קבוע בקרב נשים אשר מעוניינות בגבות יפות ומאופרות.

מה לומדים בקורס?

במסגרת הקורס לומדים באופן מעשי כיצד להשתמש בשיטה זו. קורס שיטת השערה כולל היכרות עם כל החומרים בהם נידרש להשתמש במהלך העבודה, לומדים על פיגמנטים וסוגי עיצובים של גבות, כיצד מחדירים את הפיגמנט בצורה נכונה אל תוך הגבה וכיצד ממלאים אותה.

כמו כן, לומדים להתמודד עם מצבים מסוימים, בין אם זה סוגי עור שונים, סוגי גבות שונות ועוד. כל הלימודים הם מעשיים לחלוטין וכוללים הדגמות חיות על מנת לאפשר לכל מי שנרשם לקורס, להתנסות באופן מעשי באיפור קבוע. בצורה כזו אפשר לדעת בדיוק כיצד יש לנהוג כאשר לקוחה מגיעה ומבקשת לעבור טיפול של איפור קבוע בגבות.

הקורס גם מסביר את ההבדלים בין השיטות השונות בכל הנושא של איפור ומדוע שיטת השערה היא המומלצת מכולן.

אם אתם רוצים להירשם לקורס שיטת השערה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת ביוטי לוק מציעה לכם אפשרות להירשם לקורס שכולל 4 מפגשים במהלכם אפשר ללמוד כל מה שצריך לדעת על שיטת השערה. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם. צרו איתנו קשר עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.